Pianino cyfrowe KORG B2

KORG B2 pianino cyfrowe, które wyznacza standardy

 

Szukając instrumentu na początek, często zastanawiamy się, jakie cechy powinien posiadać. Testując pianino cyfrowe, łatwo możemy dojść do wniosku, czego naprawdę potrzebujemy i na co musimy zwrócić uwagę. KORG wyszedł naprzeciw oczekiwaniom i stworzył instrument, który spełnia wszystkie oczekiwania. Przed wami pianino cyfrowe KORG B2. Pianino dla wymagających.

 

Pianino mobilne do domu lub na występy

 

 

Pierwszym i podstawowym modelem pianina cyfrowego jest KORG B2. Pianino, które położymy na biurku, stole czy statywie typu X. Najwygodniejsza opcja, kiedy mamy mało przestrzeni w domu lub kiedy chcemy przenieść instrument w inne miejsce. Możemy ćwiczyć na nim praktycznie wszędzie. Wejście słuchawkowe HEADPHONE/AUDIO IN pozwala na podłączenie instrumentu do nagłośnienia lub cichego grania ze słuchawkami, tak aby nikomu nie przeszkadzać. Nowe głośniki o większej mocy 2 x 15W, pozwalają na występowanie także w małych pomieszczeniach.

Pianino występuje w dwóch wariantach kolorystycznych. KORG B2 BK oraz KORG B2 WH.

 

Dedykowany statyw dodaje uroku i prestiżowego wyglądu

 

Zapraszając gości do domu, często chcemy zaprezentować postępy w grze na instrumencie. Wystarczy go włączyć bez zbędnego szukania dodatkowego miejsca. KORG B2 wraz z dedykowanym statywem KORG STB1 staje się meblem, który dodaje prestiżu każdemu pomieszczeniu. Jest praktyczniejszy i wygodny. Istnieją dwie konfiguracje, KORG B2 SET oraz KORG B2 SP. Model KORG B2 SET w zestawie posiada dedykowany statyw wraz z wysokiej jakości pedałem damper. Instrument w wersji KORG B2 SP wraz ze statywem posiada jeszcze dedykowaną listwę z pedałami KORG PU-2. Dzięki niej można grać oraz poczuć się jak przy instrumencie akustycznym.

Pianino występuje w dwóch wariantach kolorystycznych: KORG B2 SET BK, KORG B2 SET WH oraz KORG B2 SP BK i KORG B2 SP WH

 

Klawiatura młoteczkowa czy delikatna?

 

Klawiatura jest bardzo mocną stroną tego instrumentu. Dzięki młoteczkom możemy odnieść odczucie grania na instrumencie akustycznym. Najnowsza klawiatura Natural Weighted Hammer Action (NH) jest czuła a w dodatku bardzo wygodna. Po raz kolejny KORG wyszedł naprzeciw oczekiwaniom. Stworzył także wersję instrumentu z lekką klawiaturą Natural Touch (NT), odnajdziemy ją w modelu KORG B2N. KORG B2N sprzyja nauce najmłodszym, uderzenie w klawisz nie jest męczące, a nawet dorosłemu pomaga w graniu długich sesji. Obie wersje nie różnią się wyglądem, jednak jest różnica w wadze. KORG B2 waży 11,4 kg a pianino KORG B2N waży zaledwie 9,3 kg.

 

KORG B2 pianino cyfrowe dla początkujących, muzyka i aplikacje edukacyjne

 

Pianino cyfrowe KORG B2 we wszystkich konfiguracjach daje bardzo dużo dodatkowych możliwości. Instrument możesz podłączyć do swojego smartphona czy tabletu. Aplikacje edukacyjne przygotowane przez zespół KORG-a idealnie wprowadzają w świat muzyki klasycznej czy rozrywkowej. Dzięki aplikacjom, z których możemy korzystać, będziemy mogli zacząć naukę od podstaw (Skoove), zmieniać moduły brzmieniowe (KORG Module) czy używać jej do produkcji muzyki (KORG Gadget 2 LE). Nagrasz i odtworzysz swoje nagranie na urządzeniu a później odsłuchasz go na głośnikach z instrumentu.

Dzięki funkcji USB(MIDI) podłączysz pianino cyfrowe do zewnętrznego modułu brzmieniowego i będziesz się cieszyć z niezliczonej liczby brzmień. Jeśli zechcesz grać ze swoim ulubionym utworem, podłącz go do instrumentu. Wejście AUDIO IN pozwala na odtwarzanie dowolnej piosenki przez wbudowane głośniki z KORG B2.

 

Sprawdź i wybierz odpowiedni dla siebie model instrumentu. Zacznij przygodę z muzyką. Pomóż w edukacji najmłodszym. Cena modelu podstawowego KORG B2 zaczyna się od 1799 zł. Ta niewielka kwota zmieni życie twoje i najbliższych, odkryje i wprowadzi w nowe muzyczne horyzonty.

(KORG B2N, cena 1599 zł)

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl