KORG OPSIX-SE-P Platinum Edition Syntezator NOWOŚĆ!

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 7 499,00 zł 7499.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Pin It

Opis

KORG OPSIX-SE-P - Syntezator Platinum Edition

Specjalna limitowana edycja opsix SE

Z okazji premiery długo oczekiwanego Opsix SE, oszałamiający model Platinum (*) będzie dostępny w bardzo ograniczonych ilościach. Chociaż model ten ma te same cechy, co model standardowy, wyróżnia się wysokiej klasy metalicznym wykończeniem z aluminiowym panelem przednim i panelami bocznymi ze stali nierdzewnej. Ten wspaniały instrument z pewnością przyciągnie uwagę, czy to na scenie, czy w studiu.

(*) Różnice są tylko kosmetyczne, specyfikacje są dokładnie takie same jak w modelu standardowym. opsix SE Platinum zawiera również ekskluzywny zestaw naklejek.

KORG Opsix SE reprezentuje nową i ekspansywną wizję klasycznej syntezy cyfrowej. Analogiczne spojrzenie do tego, które KORG, przywrócił w syntezatorze Wavestate, w którym udostępniony jest wave sequencing w potężniejszej, bardziej muzycznej i prostszej do programowania odsłonie. Takie podejście do generowania dźwięków FM zaowocowało stworzeniem kolejnego niesamowicie elastycznego i unikalnego syntezatora.

KORG Opsix SE jest instrumentem dedykowanym dla muzyków z każdego pokolenia. Zarówno muzycy z nurtu brzmień nowoczesnych i eksperymentalnych, jak miłośnicy brzmień old school, funky i vintage pokochają go całym sercem. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz przygodę z syntezatorami, czy szukasz całkowicie unikalnego dodatku do swojego podniebienia dźwiękowego lub jesteś oryginalnym purystą FM, opsix spełni wszystkie Twoje oczekiwania i nie tylko.

Ostateczne połączenie mocy i wydajności

KORG Opsix SE to syntezator cyfrowy jak żaden inny. Dzięki metalowej konstrukcji premium, 61 klawiszom i funkcji aftertouch otwiera nowy świat możliwości dźwiękowych. Opierając się na ekspansywnym silniku dźwiękowym z oryginalnego opsix, opsix SE wzbogaca go o zwiększoną polifonię i dźwięczność, czego efektem jest syntezator stworzony z myślą o najwyższej wydajności i precyzyjnej kontroli.

Opsix Operator Mixer po raz pierwszy uprościł syntezę FM, czyniąc ją nie tylko zrozumiałą, ale także kontrolowalną. Dzięki dodaniu dodatkowych możliwości syntezy i programowania, oferował bardziej wydajny przepływ pracy i jeszcze bogatszy dźwięk.

KORG Opsix SE idzie jeszcze dalej. Jest wyposażony w wysokiej klasy 61-klawiszową klawiaturę Korg z naturalnym dotykiem, wraz z funkcją aftertouch, zapewniającą wyjątkowe wrażenia dotykowe, jakich można oczekiwać od flagowych stacji roboczych Korg. Dzięki eleganckiemu, solidnemu metalowemu korpusowi jest zbudowany zarówno z myślą o intensywności koncertów na żywo, jak i precyzji sesji studyjnych. Metalowe pokrętła są optymalnie wyważone, co zapewnia łatwą regulację. Opsix SE pod swoją zewnętrzną powłoką szczyci się niewiarygodną pojemnością 80 stereofonicznych głosów polifonicznych.

KORG Opsix SE jest dostarczany z fabrycznie załadowanymi setkami dźwięków ulepszonych do kontroli po dotknięciu. Co więcej, jest w pełni kompatybilny z dźwiękami i samplami zarówno z oryginalnego oprogramowania opsix, jak i opsix Native, w tym z licznymi bibliotekami wysokiej jakości.

Zbuduj, aby grać

KORG opsix SE narodził się z chęci gry na tym niesamowitym syntezatorze obiema rękami. Wyposażony w wysokiej klasy 61-klawiszową klawiaturę KORG z naturalnym dotykiem, opsix SE oferuje tę samą wyjątkową reakcję dotykową, co najlepsze stacje robocze KORG. Aftertouch zapewnia niezrównaną kontrolę nad wszystkimi wyjątkowymi dźwiękami opsix na wyciągnięcie ręki. Oczywiście zmodernizowaliśmy fabryczne osiągi pod kątem aftertouch i wprowadziliśmy też kilka świeżych do miksu. W rzeczywistości większość programów opsix SE została poprawiona, aby w pełni wykorzystać aftertouch, rozszerzoną klawiaturę i polifonię.

Wysokiej jakości metalowa konstrukcja

KORG Opsix SE prezentuje zauważalną poprawę estetyki. Smukły korpus, zaprojektowany specjalnie dla tego instrumentu, posiada uderzający aluminiowy panel kontrolny pomalowany na brązowo, będący hołdem dla starych maszyn. Wraz z żywymi, oświetlającymi diodami LED wnosi żywą energię do każdego występu scenicznego. Panele boczne, pomalowane na elegancki czarny metal, wzmacniają ogólną estetykę, zapewniając luksusowe wykończenie.

Ekskluzywny twardy futerał w zestawie

KORG Opsix SE jest dostarczany w dedykowanym twardym etui, zawierającym miejsce na kable i pedał sustain. Twój instrument może podróżować chroniony, niezależnie od tego, czy zabierasz go na próbę do centrum miasta, czy pakujesz na trasę koncertową.

Daj się oświecić dzięki mikserowi operatora

Sercem każdego dźwięku jest mikser operatora opsix SE — prosty zestaw sześciu suwaków i pokręteł, które zachęcają do eksploracji. Każda część świeci się na czerwono, aby wskazać nośniki lub na niebiesko dla modulatorów. Manipulowanie nimi otwiera nowe możliwości kształtowania dźwięku, aby tchnąć świeże życie w Twoje muzyczne pomysły. Ten prosty, praktyczny przepływ pracy jest częścią tego, co sprawia, że opsix SE jest tak wyjątkowy, podobnie jak oferowane przez niego dźwięki.

Automatyczny 16-stopniowy sekwencer

KORG opsix SE zawiera niesamowity sekwencer krokowy, który rywalizuje z grooveboxami pod względem elastyczności i mocy. Naciśnij przycisk PLAY na dowolnym dźwięku i doświadcz złożoności sekwencji! Każdy program ma zapisaną unikalną sekwencję lub stwórz własną.

Możesz nagrać do sześciu nut na krok i edytować prędkość każdej nuty, czas bramki i czas odtwarzania. Twórz długie frazy lub dokonuj subtelnych zmian w taktowaniu, aby naśladować uderzenia lub bębny, co nie jest możliwe w typowym 16-stopniowym sekwencerze. Sekwencer ruchu w opsix SE pozwala również rejestrować zmiany do sześciu parametrów, tworząc płynne zmiany ruchu w dźwięku w ramach frazy lub budując rytmy, które zmieniają się dramatycznie z każdym krokiem.

Matryca modulacji potworów

Możliwości modulacji opsix SE są naprawdę oszałamiające. Dzięki sześciu trybom operatora i 40 wstępnie ustawionym algorytmom, a także możliwości tworzenia własnych, opsix SE oferuje dynamiczne opcje dźwiękowe.

Ta synteza jest doładowana przez procesory, które znajdują się na końcu łańcucha sygnałowego. Sekcja MOD działa niezależnie od operatorów, z trzema EG i trzema LFO; i 12 wirtualnych łatek dla szerokiej gamy możliwości routingu. Użyj tych funkcji, aby uzyskać szeroki zakres modulacji, aby stworzyć wirujące pejzaże dźwiękowe lub dodać rytmiczny ruch do swoich dźwięków.

Subtractive

Usuwanie części dźwięku, aby uzyskać pożądany dźwięk; najczęściej stosowana synteza. opsix wykorzystuje do sześciu obwiedni i wielomodelowanych filtrów, aby uzyskać wiele najnowocześniejszych i klasycznych analogowych brzmień syntezatorowych.

Semi-Modular

Przekierowanie ścieżek sygnału w celu zmiany dźwięku. Obrót w sekcji Alogorithm radykalnie zmieni kształt dźwięku, zmieniając sposób, w jaki trasowanie sygnału między operatorami współpracuje ze sobą i nie są potrzebne żadne kable krosowe.

Analog (Modeling)

Sterowanie w stylu analogowym i mnóstwo kształtów fal, które można ustawiać jeden na drugim, w mgnieniu oka przeniosą Cię z brzmienia cyfrowego na analogowe. Ciesz się głębokimi basami, wyraźnymi leadami, grubymi dźwiękami padów, rozmytymi tonami dętymi i wieloma innymi.

Waveshaping

Dodanie celowego zniekształcenia do przebiegów w celu uzyskania agresywnych podtekstów, które są albo harmoniczne, albo nieharmoniczne. Pomoże Ci to uzyskać ziarniste, gryzące tony ociekające charakterem.

Additive

Układanie przebiegów fal i mieszanie ich harmonicznych jest kluczem do ekspansywnego zakresu dźwięków harmonicznych, dysonansowych i napędzanych napięciem. Dzięki sześciu dostępnym operatorom możliwe jest pełne doświadczenie FM, w tym możliwość cofnięcia się w czasie w celu uzyskania klasycznych dźwięków, które słyszałeś w całej historii nagrań.

Klasyczny FM

Wreszcie, wysoce elastyczna i potężna architektura Opsix zaczyna się od prawdziwego FM z sześcioma Operatorami. W rezultacie z łatwością dostarcza charakterystyczne dźwięki, które z pewnością słyszałeś w tysiącach hitów od lat 80. do dzisiaj, iz dużo większą polifonią niż inne dostępne obecnie samodzielne syntezatory FM.

Zmieniona rzeczywistość

KORG opsix SE jest oparty na FM, ale na tym kończą się podobieństwa do klasycznej syntezy. Architektura Altered FM zapewnia dźwięki w szerokim spektrum, znacznie szerszym niż jakakolwiek pojedyncza synteza była w stanie pokryć wcześniej, dzięki nowym komponentom dźwiękowym; nowe kształty fali, filtry, kształtowanie, efekty, LFO, obwiednie, modulacje i wiele więcej, a wszystko to przekłada się na szeroki asortyment dźwięków.

Potężne przetwarzanie efektów

opsix SE zapewnia trzy bloki 30 rodzajów efektów wysokiej rozdzielczości, których można użyć razem, aby jeszcze bardziej ulepszyć swoje dźwięki. Jest tam wszystko, od wspaniałej mieszanki użytecznych efektów standardowych, takich jak refren, fazer, opóźnienie i kompresor, po światowej klasy mieniące się pogłosy, które wzniosą Twój dźwięk na wyższy poziom.

Rzuć kostką

Użyj funkcji Randomize, jeśli masz ochotę na nieoczekiwane dźwiękowe odkrycia. Naciśnij przycisk oznaczony ikoną kostki, aby całkowicie zamieszać parametry syntezatora, generując nowy, niepowtarzalny dźwięk. Możesz użyć funkcji Randomize dla wszystkich parametrów lub tylko dla operatorów, algorytmu lub sekwencji.

Darmowy pakiet oprogramowania muzycznego

Opsix SE jest dostarczany z różnorodnym oprogramowaniem muzycznym firmy Izotope, w tym „Ozone Elements”, które pozwala nie tylko tworzyć utwory, ale także opanować je za pomocą sztucznej inteligencji, „Skoove”, które pomoże Ci poprawić umiejętności gry na klawiaturze, a także syntezatory programowe KORG i innych marek.

Innymi słowy, w momencie, gdy zdobędziesz ten syntezator, będziesz mieć do dyspozycji różnorodne narzędzia, które pomogą Ci przenieść Twoją muzykę na wyższy poziom.

Możesz zdobyć złoto swoim rzutem, ale jeśli nie, po prostu spróbuj ponownie lub użyj wyniku jako punktu wyjścia do następnego nowego dźwięku.

Specyfikacja

 • Klawiatura: 61 klawiszy (klawiatura z naturalnym dotykiem z aftertouch)
 • System generujący dźwięk: Zmieniony generator dźwięku FM
 • Maksymalna polifonia: 80 głosów
 • Algorytm: 40 presetów + algorytm użytkownika (unikalny dla każdego programu)
 • Operator: 6 trybów (FM, Ring Mod., Filter, Filter FM, Wave Folder, Effect)
 • Przebieg oscylatora: 23 waveforms (Sine, Sine 12bit, Sine 8bit, Triangle, Saw, Saw HD, Square, Square HD, Additive Saw3, Additive Sqr3, Additive Tri3, Additive 12345, Additive 1+2, Additive 1+3, Additive 1+4, Additive 1+5, Additive 1+6, Additive 1+7, Additive 1+8, Noise S/H, Noise White, Noise Pink, Noise Blue)
 • Filtry: 11 typów (LPF 12, LPF 24, LPF MS-20, LPF POLY6, HPF 12, HPF 24, HPF MS-20, BPF 6, BPF 12, BRF 6, BRF 12)
 • Efekty: 30 typów (Chorus, Unison Ensemble, Phaser, Phaser (BPM), Auto Pan, Auto Pan (BPM), Flanger, Flanger (BPM), Rotary Speaker, Auto Wah, Exciter, Enhancer, LFO Filter, 3-Band EQ, Distortion , Guitar Amp, Decimator, Grain Shifter, Master Limiter, Compressor, Delay, Delay (BPM), Autopan Dly, Autopan Dly (BPM), Tape Echo, Tape Echo (BPM), Early Reflection, Reverb, Shimmer Reverb, Spring Reverb) x 3
 • Sekwencer krokowy: (do 16 kroków, do 6 nut na krok)
 • Arpeggiator: 7 wzorców (MANUAL, UP, DOWN, ALT1, ALT2, RANDOM, TRIGGER)
 • Kontrolery: Pokrętło MODULATION, pokrętło PITCH, pokrętła RATIO OP 1–6, suwaki LEVEL OP 1–6, pokrętła DATA ENTRY A–F
 • Wejścia wyjścia: Słuchawki (gniazdo stereofoniczne 6,3 mm)
 • WYJŚCIE L/MONO i R (zbalansowane impedancyjnie gniazda TRS 6,3 mm)
 • DAMPER (gniazdo 6,3 mm, półtłumik nie jest obsługiwany)
 • Złącza MIDI IN i OUT
 • Port USB B
 • Zasilacz: Zasilacz sieciowy (prąd stały 12 V)
 • Pobór energii: 5 W
 • Wymiary (szer. x gł. x wys.): 1014 x 344 x 108 mm / 39,92 x 13,54 x 4,25 cala
 • Waga: 8,6 kg / 18,96 funta
 • W zestawie: Zasilacz sieciowy, twardy futerał
 • Akcesoria (sprzedawane oddzielnie): DS-1H damper pedal, PS-1 pedal switch, PS-3 pedal switch
Promocje
LEWITT CONNECT 6 interface audio NOWOŚĆ!
LEWITT CONNECT 6 interface audio NOWOŚĆ!

1 049,00 zł

Cena regularna: 1 290,00 zł

szt.
CORT G250 SE VVB gitara elektryczna NOWOŚĆ
CORT G250 SE VVB gitara elektryczna NOWOŚĆ

1 299,00 zł

Cena regularna: 1 550,00 zł

Cort Action Bass Plus LH BK gitara basowa dla leworęcznych
Cort Action Bass Plus LH BK gitara basowa dla leworęcznych

880,00 zł

Cena regularna: 949,00 zł

szt.
VOX AMPLUG 2 BRYAN MAY (QUEEN) SET - Mini zestaw sygnowany
VOX AMPLUG 2 BRYAN MAY (QUEEN) SET - Mini zestaw sygnowany

499,00 zł

Cena regularna: 749,00 zł

szt.
CORT CR100 BK gitara elektryczna
CORT CR100 BK gitara elektryczna

999,00 zł

Cena regularna: 1 099,00 zł

szt.
CORT CR100 CRS gitara elektryczna
CORT CR100 CRS gitara elektryczna

1 049,00 zł

Cena regularna: 1 149,00 zł

szt.
CORT B4 ELEMENT OPTB gitara basowa
CORT B4 ELEMENT OPTB gitara basowa

1 999,00 zł

Cena regularna: 2 499,00 zł

szt.
CORT GOLD A6 NAT W/CASE - gitara elektroakustyczna z pokrowcem.
CORT GOLD A6 NAT W/CASE - gitara elektroakustyczna z pokrowcem.

3 120,00 zł

Cena regularna: 3 569,00 zł

CORT GOLD OC8 NYLON W/CASE NAT gitara elektroklasyczna
CORT GOLD OC8 NYLON W/CASE NAT gitara elektroklasyczna

3 749,00 zł

Cena regularna: 4 449,00 zł

SEAGULL MARITIME SWS CW GT PRESYS II gitara elektroakustyczna
SEAGULL MARITIME SWS CW GT PRESYS II gitara elektroakustyczna

4 999,00 zł

Cena regularna: 6 499,00 zł

szt.
Schecter C-6 PRO FR AQB gitara elektryczna
Schecter C-6 PRO FR AQB gitara elektryczna

3 299,00 zł

Cena regularna: 3 999,00 zł

Schecter C-6 PRO FR CB gitara elektryczna
Schecter C-6 PRO FR CB gitara elektryczna

3 299,00 zł

Cena regularna: 3 999,00 zł

CORT KX300 OPCB gitara elektryczna
CORT KX300 OPCB gitara elektryczna

1 649,00 zł

Cena regularna: 1 999,00 zł

szt.
CORT KX300 OPRB gitara elektryczna
CORT KX300 OPRB gitara elektryczna

1 649,00 zł

Cena regularna: 1 999,00 zł

szt.
VOX-V-TELSTAR - zestaw perkusyjny niezapomniany wygląd vintage
VOX-V-TELSTAR - zestaw perkusyjny niezapomniany wygląd vintage

5 999,00 zł

Cena regularna: 7 399,00 zł

SEAGULL COASTLINE MOMENTUM HG A/E gitara elektroakustyczna
SEAGULL COASTLINE MOMENTUM HG A/E gitara elektroakustyczna

3 499,00 zł

Cena regularna: 5 499,00 zł

szt.
KORG MP-TB1 BK (Sequenz) plecak DJ
KORG MP-TB1 BK (Sequenz) plecak DJ

199,00 zł

Cena regularna: 399,00 zł

Taurus FR 210 Kolumna gitarowa FRFR Aktywna NOWOŚĆ!
Taurus FR 210 Kolumna gitarowa FRFR Aktywna NOWOŚĆ!

1 690,00 zł

Cena regularna: 1 979,00 zł

szt.
Native Instruments MINI USB TO 30-PIN kabel
Native Instruments MINI USB TO 30-PIN kabel

19,00 zł

Cena regularna: 79,00 zł

szt.
Native Instruments USB TO 30 PIN (Z1/S2/S4)
Native Instruments USB TO 30 PIN (Z1/S2/S4)

45,00 zł

Cena regularna: 85,00 zł

szt.
Native Instruments SPLITTER CABLE TRAKTOR KONTROL D2 kabel
Native Instruments SPLITTER CABLE TRAKTOR KONTROL D2 kabel

9,99 zł

Cena regularna: 49,00 zł

szt.
Native Instruments USB TO LIGHTNING (Z1/S2/S4)
Native Instruments USB TO LIGHTNING (Z1/S2/S4)

45,00 zł

Cena regularna: 85,00 zł

szt.
ADK THOR pojemnościowy mikrofon studyjny
ADK THOR pojemnościowy mikrofon studyjny

799,00 zł

Cena regularna: 1 429,00 zł

ADK TC-47 mikrofon studyjny CUSTOM (zestaw)
ADK TC-47 mikrofon studyjny CUSTOM (zestaw)

2 799,00 zł

Cena regularna: 3 999,00 zł

KORG GRIPTUNE dyskretny tuner gitarowy
KORG GRIPTUNE dyskretny tuner gitarowy

62,00 zł

Cena regularna: 69,00 zł

GATOR GPT-PRO PWR CE pedalboard (B-Stock)
GATOR GPT-PRO PWR CE pedalboard (B-Stock)

399,00 zł

Cena regularna: 546,00 zł

GATOR GFW-SPK-WM100 uchwyty głośnikowe do ściany (para)
GATOR GFW-SPK-WM100 uchwyty głośnikowe do ściany (para)

159,00 zł

Cena regularna: 239,00 zł

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl